Množstevní slevy: až do 70%
Přihlášení / Registrace
Zapomenuté heslo
* Povinná pole
 
 

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

 

Na co je potřebné uživatelské konto „Můj účet“ a jaké výhody mi dává?

Zřízení uživatelského účtu „Můj účet“ je zdarma a poskytuje několik zásadních výhod. Můžete si kouknout vaši historii objednávek. Rovněž si tu můžete zjistit stav vaší aktuální objednávky nebo vytisknout fakturu. Zároveň se tu objednávka dá stornovat a pak nanovo odeslat bez toho, abyste ji museli znovu zadávat do systému.

 

 
 

Co mám dělat, když zapomenu své heslo?

Jestli máte u nás registrovanou vaší e-mailovou adresu, pošleme vám nové heslo.

 

 

Jsou mé osobní údaje dostatečně zabezpečeny? Dáváte je třetím stranám?

Všechny vámi zadané osobní údaje jsou samozřejmě starostlivě uchovány. Mohou být použity a uloženy výhradně na vyhotovení a expedici objednávky. V rámci toho mohou být odevzdány našemu partnerovi – kurýrské společnosti. Vaše údaje nebudou odevzdány třetím stranám pro žádné jiné účely, například marketingové akce.

 

 

Jak Shirtinator ochraňuje mé osobní údaje?

Vaše osobní údaje jsou chráněny nejnovější technologii pomocí přenosu SSL - Secure Socket Layer, který pracuje 128-bitovým šifrováním. Údaje, které jsou takto šifrovány – vaše jméno, adresa, číslo platební karty nebo bankovní spojení, nemohou být identifikovány třetími stranami. Abychom předešli hackerským útokům na vaše údaje, jsou tyto uloženy na serveru, který není připojený na internet. Vy můžete přispět k ochraně vašich údajů tím, že nedáte nikomu vaše heslo.

 
 

Kam se mohu obrátit v případě problémů?

V případě problémů s platbou nebo doručením se na nás obraťte telefonicky na číslo 228 886 616, e-mailem na info@shirtinator.cz nebo prostřednictvím  Kontaktního formuláře.

 

 

 

please wait loading ...