Množstevní slevy: až do 70%
Přihlášení / Registrace
Zapomenuté heslo
* Povinná pole
 
 

PLATBA A DODÁNÍ

Jak dlouho trvá, než mi doručíte objednávku?

Termín doručení vaši objednávky je do 5 pracovních dnů. Když si zvolíte dobírku nebo platbu kartou, tovar vám doručíme v průběhu 5 pracovních dnů. V případě platby vkladem na účet počítáme 5 pracovních dnů potom, kdy zaevidujeme vaši platbu. Omeškání může nastat v období zvýšeného počtu objednávek, například před Vánocemi. Doba dodání se však může lišit i v závislosti na objeme objednávky. Hromadné objednávky (více jako 20 produktů', mají ve většině případů delší čas dodání než 5 pracovních dnů. Proto vás prosíme o porozumění. Abychom vám zásilku mohli doručit bez zbytečného prodlužování, je důležité aby:

- jsme přijali platbu v správné výšce na náš účet (v případě vkladu na účet)
- jste zadali kompletní adresu dodání s telefonním číslem a vašim e-mailem
- jsme nemuseli technicky upravovat váš vlastní motiv

 

Způsob dopravy
Datum doručení
Hodnota objednávky
Cena za dopravu

 

Je možné mou objednávku doručit expresně?

Bohužel to momentálně není možné. Termín doručení vaši objednávky je do 5 pracovních dnů. V případě platby na účet, dobu dodání počítáme ode dne, kdy nám platba bude připsána na účet. V případě, že vaše objednávka nebude doručena v uvedeném termínu, nás neodkladně kontaktujte.

 

Můžu si zvolit konkrétní termín doručení objednávky?

Pokud si přejete konkrétní termín doručení objednávky, napište nám to, prosím, do poznámky v posledním kroku objednávky. Budeme se snažit vám co nejvíce vyhovět.

 

Doručujete objednávky i mimo Českou republiku?

Zásilky doručujeme i do Slovenské Republiky, cena balného a dopravy do Slovenské Republiky je 150 Kč.

 

Kterou kurýrní společností posíláte vaše zásilky?

Naše zásilky po celé České republice doručuje kurýrní společnost INTIME. Na Slovensko je to firma UPS. Cena dopravy v rámci České Republiky je 99 Kč.

 

Je možnost osobního odběru?

Uloženka - Nabízíme možnost dodání do jednoho z výdejních míst služby ULOŽENKA. Osobní odběr v rámci ULOŽENKY je možný v 7 denní lhůtě od doručení. Pro převzetí zásilky je nutná znalost unikátního HESLA, které zákazník získá v informativní SMS přímo od Uloženky. Poplatek za možnost osobního odběru/ULOŽENKA je 65Kč.

Poštomat – Nabízíme možnost dodání zásilky do Poštomatu. Poštomaty jsou po celé České Republice a svou objednávku si můžete převzít kdykoliv, 24 hodin, 7 dní v týdnu. Doručení zásilky do Poštomatu trvá dva pracovní dny od expedice zásilky od nás. Následně obdržíte SMS zprávu s přístupovým QR kódem a zásilku si můžete převzít do 72 hodin od obdržení SMS zprávy (svátky a víkendy se nepočítají). Poplatek za možnost osobního odběru v POŠTOMATU je 65 Kč.

DPD pickup point – Nabízíme možnost dodání zásilky do jednoho z odběrných míst DPD pickup. DPD pickup odběrné místa jsou po celé České Republice. Můžete využít jedno z 98 odběrných míst. Doručení zásilky do DPD pickup pointu trvá dva pracovní dny od expedice zásilky od nás. Po doručení balíku do odběrného místa Pickup dostanete SMS s informací, kdy si můžete balík vyzvednout. Uložení zásilky v odběrném místě Pickup je až 7 pracovních dnů. Poplatek za možnost osobního odběru v DPD pickup je 65 Kč.

 

Jakým způsobem mohu za objednávku zaplatit?

Na úhradu zásilky vám nabízíme několik způsobů:

 

Dobírka - Dobírka je možná jen u objednávek v hodnotě do 3000 Kč. Objednávku Vám doručí kurýr INTIME a zaplatíte ji při převzetí zboží. Poplatek za dobírku je 25 Kč.

Dobírka – uloženka, poštomat, DPD pickup - Zásilka na dobírku s osobním odběrem ve výdejném místě ULOŽENKA, POŠTOMAT nebo DPD pickup je možná jen pro objednávky v hodnotě do 3000 Kč. Zásilku si převezmete a i zaplatíte přímo ve výdejném místě a to do 7 dní od doručení pro Uloženku nebo DPD pick. U poštomatu je potřeba vyzvednout a uhradit zásilku do 72 hodin.

Platba kartou - Jestli si zvolíte kreditní kartu jako způsob platby, Vaše platba bude ihned připsána na náš účet a objednávka může být okamžitě zpracována. Akceptujeme karty Eurocard/Mastercard a Visa.

Vklad na účet - tento způsob platby můžete využít, když nemáte účet v bance, nebo je pro Vás jednodušší zrealizovat platbu přímo na náš účet v pobočce České spořitelny. Důležité je, správně uvést naše číslo účtu a jako variabilní symbol, číslo vaší objednávky.

Vklad na účet převodom peněz - způsob platby, při kterém dáte příkaz na úhradu z vašeho účtu na náš účet. Když platíte z účtu v České spořitelně, bude vaše platba připsaná v průběhu dne. Převod peněz z jiné banky bude trvat asi 24 h.

Internet banking
- Bankovní převod Trustpay umožňuje zaplacení za objednávku v reálném čase přes internet banking E-Konta nebo MojePlatba. Je to služba elektronického bankovnictví. Jde o nejpohodlnější a nejrychlejší způsob platby. Abyste jej mohli využívat, musíte mít účet v bance a taky mít zřízenou službu internet banking.

Poznámka: Při platbě platební kartou nebo internet banking se nedostaneme k vašim přihlašovacím údajům k účtu, ani k údajům o vaší kartě. Tyto údaje vyplňujete až na zabezpečené stránce příslušné banky.

 

Co se stane, když v čase doručení nebudu na zadané adrese?

V případě, že vás kurýr nezastihne, vás bude telefonicky kontaktovat, aby jste si domluvili čas doručení. Proto je důležité v objednávce uvést i vaše telefonní číslo. Pokud vás nezastihne ani telefonicky, zkusí zásilku doručit další den. Zásilku však může převzít i někdo jiný.

 

Co mám dělat, když mi zásilka vůbec nepřijde?

Poté, co vám objednávku odešleme, dostanete e-mailem oznam o odeslání. Zásilka by vám mala přijít do 2 pracovních dnů. Když se tak nestane, prosím kontaktujte nás e-mailem na info@shirtinator.cz.

 

Kam se mohu obrátit, když se objeví problémy s platbou nebo doručením?

V případě problémů s platbou nebo doručením se na nás obraťte e-mailem na info@shirtinator.cz.

 

Dá se v nutných případech urychlit platba nebo doručení zásilky?

V případě platby převodem na účet můžeme vaši objednávku vyhotovit a vyexpedovat až po přijetí platby na náš účet. Převod může trvat od 2 do 3 pracovních dnů. Pro urychlení je možné poslat scan nebo screenshot z převodního příkazu nebo internet bankingu, pokud bude vše v pořádku je možné objednávku zařadit do výroby. V nutných případech doporučujeme zadat objednávku na dobírku (pokud je do hodnoty 3000 Kč) a napsat na info@shirtinator.cz, že je potřebné doručit objednávku rychleji. Budeme Vás informovat o možném termínu doručení.

 

please wait loading ...