Množstevní slevy: až do 55%
Přihlášení / Registrace
 
 

PLATBA

Všechno o platbách a platebních metodách


OTÁZKA: Jakým způsobem je možné zaplatit za objednávku?
ODPOVEĎ: Na úhradu objednávky nabízíme několik způsobů:

Platba kartou – při volbě způsobu platby kreditní kartou, platba bude ihned připsána na náš účet a objednávka může být okamžitě zpracovávaná. Akceptujeme karty Eurocard/Mastercard a Visa. Ze zákaznického účtu se evidence úspěšné platby projeví do třech pracovních dnů, Wirecard je Německá společnost a zpracování plateb trvá do 3 prac. dnů. Finance jsou však strhnuty téměř okamžitě! Prosíme, v případě nejasností nás neváhejte kontaktovat, popřípadě kontaktuje Vaši banku ohledně přesných informací. Tento platební způsob je bez poplatku.
Vklad na účet - tento způsob platby je možné využít, pokud zákazník není majitelem žádného účet v bance, nebo je pro zákazníka jednodušší zrealizovat platbu přímo na náš účet v pobočce České spořitelny. Důležité je, správně uvést naše číslo účtu a jako variabilní symbol, číslo aktuální objednávky.
Vklad na účet převodem peněz - způsob platby, při kterém je zvolený příkaz na úhradu z účtu zákazníka na náš účet. Pokud je zákazník vlastníkem účtu v České spořitelně, bude platba připsaná v průběhu dne. Pokud převod financí byl zrealizován z jiné banky, než z té, ve které máme zřízený účet, bude platba připsána přibližně do 24 hodin.
Internet banking – bankovní převod Trustpay, je služba elektronického bankovnictví, která umožňuje zaplacení za objednávku v reálném čase přes Internet banking E-Konta nebo MojePlatba. Jde o nejpohodlnější a nejrychlejší způsob platby. Pro použití Internet bankingu, je nutné mít účet v bance a taky mít zřízenou službu Internet banking. Tento platební způsob je bez poplatku.
PayPal – Při způsobu platby přes PayPal účet jsou finance téměř okamžitě připsané na náš účet. Aby zákazník byl přesměrován na PayPal platební bránu je potřebné kliknout na „Potvrzení objednávky“ v objednávkovém procesu. Následně je možné se přihlásit do PayPal účtu a autorizovat platbu. Platba bude zrealizována až když, v posledním kroku objednávky zákazník klikne na „Odeslat objednávku“. Tento platební způsob je bez poplatku.

OTÁZKA: Jako je platba přes Internet banking chráněna?
ODPVOĚĎ: Při placení přes Internet banking, se my jako Shirtinator nedostaneme nedostaneme k soukromým přihlašovacím údajům k účtu našich zákazníků. Tyto jsou vyplňovány až na zabezpečené stránce příslušné banky.

OTÁZKA: Jako je platba kartou chráněna?
ODPOVĚĎ: Shirtinator platby kreditní kartou jsou zpracované poskytovatelem platebních služeb Wirecard; platební údaje jsou uloženy u poskytovatele, takže my nikdy nemůžeme vidět číslo kreditní karty.

OTÁZKA: Jako je možné zjistit, že byla objednávka správně uhrazena?
ODPOVĚĎ: Úhrada objednávky kreditní kartou nebo Internet bankingem probíhá téměř okamžitě. Finance jsou obratem přepsané na náš účet. Při platbě platební kartou, využíváme poskytovatele Wirecard, SMS avízo není v této službě podporováno. Pokud je úspěšně dokončený objednávkový proces, tedy i s úhradou přes Wirecard nebo Internet banking, zákazník okamžitě - do pár sekund, dostane od nás Shirtinatoru automaticky generovaný email s potvrzením objednávky. V případě, že zákazník si není jist úspešností platby, je možné nás kontaktovat emailem na info@shirtinator.cz.

OTÁZKA: Jako dlouho trvá zpracování plateb při platební metodě vklad na účet?
ODPOVĚĎ: Na zpracování plateb, které byli uhrazené vkladem na účet nebo převodem financí na náš účet, máme 24-48 hodin. Objednávka bude zařazená do výroby až po zpracování platby.