Množstevní slevy: až do 70%
Přihlášení / Registrace
Zapomenuté heslo
* Povinná pole
 
 

REKLAMACE


Kam se mohu obrátit v případě reklamace?

Jestli jsme vám poslali poškozenou nebo špatně udělanou zásilku (např. špatná velikost, zlý potisk, atd), kontaktujte prosím naše zákaznické oddělení nebo využijte náš Kontaktní formulář. Objednávky, při kterých se stala chyba na naší straně, vám samozřejmě vyhotovíme nanovo a doručíme bezplatně.


Mohu objednaný tovar, který mi nesedí nebo se mi nelíbí, bez problémů poslat nazpět?

Vaše spokojenost je naším prvořadým cílem. Nepotištěný produkt je možné bez udání důvodu vrátit do 14 dnů od doručení. Při produktech, které nebyli nošeny, garantujeme vrácení celé sumy. V případě, že nám tovar jdete posílat zpátky, je potřebné předtím kontaktovat naše zákaznické oddělení prostřednictvím Kontaktního formuláře

Důležitá věc, na kterou třeba myslet už při objednávání:

Shirtinator není klasický zásilkový obchod. Každý produkt, který si sami vytvoříte, je vyrobený jedinečně pro vás a tím pádem je to unikát. Tento speciálně vámi vytvořený produkt nemůžeme předat jinému zákazníkovi. Produkty, na kterých je váš vlastní text, motiv nebo fotka, není možné vrátit, prosíme vás, aby jste si při objednáni dobře zvážili velikost, střih, barvu atd. V případě problémů se obraťte na naše zákaznické oddělení nebo si nejdřív objednejte jeden produkt na zkoušku.

Abyste předešli nedorozuměním při výběru motivů a textů, prosím přečtěte si potvrzení o objednávce hned, jako jej dostanete.


V případě, že nám tovar jdete posílat zpátky, je potřebné předtím kontaktovat naše zákaznické oddělení nebo prostřednictvím Kontaktního formuláře.

please wait loading ...