Stylové motivy na trička s potiskem dle vlastního výběru ✓ Široký výběr módních a trendy motivů ☆ Pánské, dámské, dětské ➨ Najdi si svůj vlastní motiv, teď!

Flex tisk Flex tisk je moderní způsob potisku textilu pomocí vysoce kvalitních flex fólií. Tato technologie je vhodná pro všechny vektorové, maximálně tříbarevné motivy. Motiv realizovaný flex tiskem je na dotek extrémně jemný, téměř vůbec nevystupuje nad strukturu textilu. Výhodou Flex tisku je možnost použít speciální barvy jako například fosforovou (ve tmě svítící), UV aktivní nebo reflexní.
Flock tisk Flock tisk, je moderní způsob potisku textilu pomocí vysoce kvalitních flock fólií. Tato technologie je vhodná pro všechny vektorové, maximálně tříbarevné motivy. Před tiskem je motiv pomocí řezacího plotru vyřezán do flock fólie a následně fixován na textil v tepelném lisu, při vysoké teplotě a tlaku.
Sublimační tisk Sublimační tisk umožňuje plnobarevný potisk libovolného produktu zhotoveného z polyesteru nebo směsi polyesteru. Využívá se hlavně při potisku sportovních dresů nebo reklamních předmětů (puzzle, hrnek, podložka pod myš ...). Při sublimačním tisku se motiv vytiskne pomocí speciálních atramentů na přenosový papír, který se následně umístí na produkt a fixuje v tepelném lisu. Při vysoké teplotě (cca 190 stupňů Celsia) dochází k samotné sublimaci. Atrament přímo zabarví polyesterová vlákna materiálu.
Digitální tisk Digitální tisk se dělá pomocí tiskacího stroje Kornit 931DS. Díky němu jsme schopní potisknout na bavlněná trička Vaše vlastní fotky nebo i vícebarevné motivy. Potisk vydrží velice dlouho kvalitní (neopotřebuje se ani po 100 praních), zachytí barevné přechody i jemné detaily. Myslete však na tohle – aby byl potisk kvalitní, je potřebné, abyste nám dodali Vaše fotky nebo motivy v nejvyšším možném rozlišení.
Vyšívání Vyšívání je jednou z nejhezčích a nejkvalitnějších metod dekorace textilu. Jsme schopni vyšít už od jednoho kusu produktu. Produkty určené na vyšívání jsou označeny speciálním logem. Výšivka se hodí především na texty a momentálně se dají vyšít i některé motivy z nabídky Shirtinatoru. Příliš malé nebo příliš velké písmená není možné kvalitně zpracovat. Texty a motivy se počítačově zpracují a připraví pro vyšívání. Šicí stroj má více jehel, kterými přesně a kvalitně vyšije připravenou grafiku na textil.
Nejsou vybrané žádné motivy
please wait loading ...