Platba

Cenu zboží a případné náklady spojené s dodáním zboží dle kupní smlouvy může kupující uhradit prodávajícímu následujícími způsoby:
•    PayPal (Europe)
•    Platba kartou – prodávající akceptuje karty Euro / Mastercard a Visa;
•    Vklad na účet - tento způsob platby může kupující využít, pokud není majitelem žádného účtu nebo pokud je pro kupujícího (jednodušší realizovat platbu přímo na účet prodávajícího v pobočce České Spořitelny)
•    Převod peněz - způsob platby, při kterém dává kupující příkaz k úhradě ze svého účtu na účet prodávajícího č. 228 800 5319 / 0800 (SWIFT (BIC) : GIBACZPX, IBAN: CZ68 0800 0000 0022 8800 5319), vedený u společnosti Česká Spořitelna a.s. (dále jen „účet prodávajícího“). Pokud je kupující vlastníkem účtu v České Spořitelně, bude platba připsána v průběhu daného dne. Pokud je převod peněžních prostředků realizován z jiné banky, než té, v níž má prodávající zřízen účet, bude převod peněz trvat přibližně 2 – 3 dny;

Poznámka: Shirtinator platby kreditní kartou jsou zpracované poskytovatelem platebních služeb Wirecard; platební údaje jsou uloženy u poskytovatele, takže my nikdy nemůžeme vidět číslo kreditní karty.