Množstevní slevy: až do 70%
Přihlášení / Registrace
Zapomenuté heslo
* Povinná pole
 
 

 

Akce „Tričko pro blogera“ je pro všechny, kteří radi píší.

 
O akci

 

Při našich každodenních povinnostech potřebujeme i čas na oddech. Každý člověk však relaxuje jinak – někdo při filmech, knížkách, v zahrádce, nebo taky kreativní prací (psaní článků, vytváření spotřebitelských recenzí,…). A právě pro blogery máme novou akci na www.shirtinator.cz. Můžete získat zdarma tričko podle vašich představ, které si sami vytvoříte na www.shirtinator.cz. O vytváření triček na naších stránkách stačí jen napsat recenzi nebo vtipný text a tričko budete mít úplně zdarma. Nezáleží, jestli bude recenze pozitivní nebo negativní, důležité je, aby byla pravdivá.

 

 

Jak postupovat?

 

Postup je velice prostý. Pošlete nám o sobě a svém blogu základní informace e-mailem a my vás zařadíme do naší akce. Hned jak dostanete od nás potvrzující e-mail, můžete si vytvořit v našem kreátoru vlastní tričko podle svých představ. Když budete mít tričko udělané, najedete si myší do pravého horního rohu a kliknete na ikonku e-mail. Vyplníte údaje: Vaše jméno a e-mailovou adresu. Dále vyplníte jméno naši společnosti SHIRTINATOR a náš e-mail info@shirtinator.cz. Do zprávy napíšete: tričko pro blogera a název vášho blogu. A pošlete.

 

Nezapomeňte pak napsat článek o nás a vaší zkušenosti se SHIRTINATORem.

 

 
 

 

Podrobní pravidla:

 

Máte svůj vlastní blog, internetový deník nebo časopis a chcete získat tričko podle svého návrhu? Postupujte tedy podle těchto bodů:
1. Napíšete nám na e-mail info@shirtinator.cz, kde uvedete název svého blogu, přibližnou návštěvnost a informaci, jak často publikujete nové články.
2. Váš blog si koukneme a když nám bude vyhovovat (to je asi 90% blogů), napíšeme Vám e-mail s potvrzením, že se můžete zúčastnit naší akce „Tričko pro blogera“ i s informací jak postupovat dál a pravidly akce..
3. Hned jak dostanete od nás potvrzení, můžete si vytvořit vlastní tričko na www.shirtinator.cz. Pošlete nám tričko podle výše uvedeného návodu. Nezapomeňte pak napsat článek o nás a vaší zkušenosti se SHIRTINATORem.
Text musí být nejméně na jednu stránku. Jeden bloger smí získat jen jedno triko. Důležité: v objednávce napište do poznámky „tričko pro blogera“ a název vašeho blogu.
4. Vaši objednávku následně zařadíme do výroby (ta trvá cca. 5 pracovních dnů) a vy se můžete pustit do psaní recenze.

O pár dnů…

5. Super, vaše tričko je hotové a připravené. Budeme Vám následně kontaktovat e-mailem a vy nám ukážete rozpracovanou recenzi. Důležité: pokud nám neukážete, že na článku pracujete, nemůžeme vám poslat tričko. Chceme hrát férovou hru.
6. Wow, dostali jste od nás zásilku s tričkem. Spravte pár fotek hotového trika a dejte je na svůj blog.

 

Zhrnutí

 

Máte zájem o naší novou akci? Napište nám, napište o nás a získejte tričko. Jednoduše jen pište, pište, pište. Už teď se těšíme na všechny Vaše kreativní nápady a texty.

please wait loading ...