Množstevní slevy: až do 55%
Přihlášení / Registrace
 
 

Jako na to: Vytvoř si vlastní návrh s 3D grafickým písmem přes náš důmyslný creator

3D grafické písmo
3D grafické písmo je vysoce populární záležitostí při tvorbě vlastního návrhu na potisk oblečení nebo dárku. Grafické písmo přitahuje pozornost, dodává vyjádřením větší váhu a nabízí všestranné možnosti pro dizajn. Vytvoř si svůj 3D nápis s grafickým písmem pomocí našeho generátoru 3D písma.


Shirtinator generátor 3D písma

Vytvoření si vlastního oblečení nebo jiných produktů s 3D písmem, není na trhu úplně novou záležitostí. Techniky písma se neustále zlepšují. Kým grafické písmo na oblečení bylo kdysi výhradně nabízené jen v běžných obchodech a slogany, které byli na trikách nosil každý, teď existují i jiné možnosti na tvorbu vlastního textu s 3D písmem. S Shirtinator generátorem 3D písma je tvorba vlastního sloganu hračka! A nejlepší je, že všechno je online. Je potřebná jen tvá tvořivost, čas a náš nástroj na tvorbu vlastního návrhu potisku.


3D písmo – co to je?

3D – je zkratka pro trojrozměrný. Na tento termín dnes narazíš na každém rohu. Či už při 3D filmech v kině nebo 3D dizajnech a modelech v různých oblastech: 3D efekty jsou speciální formou vizualizace. Kdykoliv zbadáš 3D textové efekty na obrazovce, oblečení nebo jiných produktech, hned budeš vědět o co se jedná. Zobrazení dodává pocit, jakoby objekty nebo písmena vystupovali dopředu, prohlubuje se realita obrázku a zvyšuje se pocit hmatatelnosti objektu. Tento efekt vždy překvapí a vykouzlí úsměv na tváři. Ve zkratce: 3D grafické písmo dovoluje vytvořit poutavý, originální a pěkný návrh na potisk trika nebo jiného produktu.


Jako použít 3D písmo

S naším 3D grafickým písmem můžeš:

  • napsat vlastní jméno
  • vytvořit slogan
  • vložit iniciály, nebo jen jedno písmeno
  • přidat popisy k obrázku
  • vyskládat si nápis z různých grafických písem


Krok za krokem jako vytvořit 3D nápis

Vytvoř svůj 3D text

Náš creator umožňuje vytvořit si jakýkoliv text v záložce "Přidej Text„. Daný text může být jen písmeno, iniciály nebo slogan. Stačí použít linky v textovém poli a napsat text. Zapoj svou kreativitu, čím méně běžný text, tím větší překvapení při použití 3D písma.

Vyber své 3D písmo

Teď stačí vybrat v menu „Grafický text„ to grafické písmo z naší nabídky, které se ti nejvíce líbí. V naší nabídce si určitě každý vybere. Například grafické písmo typu: dřevo, kámen, monster efekt nebo milý medvídci či srdíčka – to všechno máme. Jakákoliv změna v nápisu se okamžitě projeví i na dizajnu na triku nebo produktu na levé straně. Pokud dizajn pořád není dle tvých představ, můžeš ho upravovat až do bodu, kdy už budeš s návrhem spokojen/á. Na zvětšení nebo zmenšení písma, nápisu nebo textu, stačí jednoduše uchopit a potáhnout zvětšovací šipku v levém poli, která je vnořená do modrého rámečku kolem textu.

Výběr více typů 3D písma

Nabízíme široký výběr různých druhů 3D písma. Je možné v jednom textu použít několik typů najednou. Pokud chceš použít více typů písma, stačí například zkopírovat text – pomocí funkce "duplikovat", kterou najdeš při textu v modrém rámečku, šedou barvou, jsou to dva čtverečky přes sebe. Potom stačí už jen vybrat jiné 3D písmo na duplikovaný text.
Taktéž je možné vložit nový text – opět kliknutím na možnost "Přidej Text„ a na ten použít nový typ grafického písma.