Množstevní slevy: až do 55%
Přihlášení / Registrace
 
 

Vložení vlastního obrázku na tričko je v Shirtinatore jednoduché a zdarma!

Image upload
Vložení vlastního obrázku nebo fotky se Shirtinatorem je jako procházka růžovou zahradou a zdarma.


Před vložením: kontrola a zlepšení kvality obrázku

Na dosažení té nejlepší kvality obrázku, jako i samotného výsledku potisku, je potřebné aby obrázek splnil následující požadavky:

  • Formát souboru: png, jpg, bmp nebo gif (ne vektorové soubory)
  • Minimální rozlišení 300 dpi
  • Maximální velikost souboru 10MB
  • Doporučovaná velikost souboru závisí od samotného obrázku. Velké obrázky například pro velikost potisku 30x35 cm, by měli mít rozlišení 300 dpi a 3453x4134 pixelů. Pro rozměr obrázku na potisk 10x5 cm (například logo na prsou), doporučujeme rozlišení 300 dpi a kolem 1181x591 pixelů.
  • Vysoká kvalita potisku je pro nás prioritou. Avšak, kvůli odchylkám při tiskařské technologii, nemůžeme garantovat přesné odstíny a proto nabízíme potisk v Pantone barvách. Doporučujeme vkládat obrázek v RGB nebo CMYK barvách. Máš pocit, že na tebe mluvíme španělsky? Neměj obavy! Většina obrázků je vytvořených právě v RGB barvách.

Velikost a rozlišení obrázku je možné zkontrolovat a upravit v jakémkoli standardním programu na úpravu obrázků nebo fotografií jako je například: Adobe Photoshop, Corel Photo Paint, Malování nebo Gimp.


Po vložení: hodnocení kvality obrázku

Hvězdičky, které se objeví po vložení vlastního obrázku, pomáhají v určování optimální kvality pro potisk. Hodnocení pomocí hvězdiček je založeno na základě rozlišení vloženého obrázku a poskytnuté informace jsou jen orientační. Hodnocení nenahrazuje vizuální úsudek. Proto důrazně doporučujeme zkontrolovat vlastní obrázek v grafickém programu ještě před vložením do našeho creatoru.

Zmenšení nebo zvětšení velikosti obrázku přímo na triku změní i velikost pixelů daného obrázku. Například, příliš velké zvětšení nebo roztažení obrázku s nedostatečným rozlišením způsobí rozmazání obrázku na triku nebo jiném produktu. Naopak, zmenšení velikosti obrázku na tričku nezpůsobí žádnou ztrátu kvality obrázku.
Krok za krokem jako vložit vlastní obrázek

Otevři si náš creator "Vytvoř si tričko" a vlož vlastní obrázek

Otevři náš creator a choď na možnost "Vlastní obrázek". Vyber svůj obrázek anebo fotku z tvého počítače. Aby se tvůj vlastní obrázek nahrál do našeho creatoru a automaticky umístil na produkt – triko, je potřebné kliknutí na možnost "Otevřít„.

Uprav vlastní obrázek pomocí editoru obrázků

Creator má svůj vlastní editor na úpravu obrázků, který má několik možností na výběr jako upravit vložený obrázek. Například: odstranění pozadí, šablony, efekty, ořezání a maskování, rámy a běžné úpravy. Hned první možnost pro úpravu obrázku je odstranění pozadí, bližší informace jsou popsané v dalším kroku.

Odstranění pozadí

Rád/a by si měl/a tvůj vlastní obrázek vytisknutý bez pozadí? To není pro nás žádný problém. Náš profesionální grafický expert ochotně odstraní pozadí z tvého obrázku, jen za malý poplatek. Jakmile se načítá tvůj vlastní obrázek, získáš možnost zvolit si odstranění pozadí. Odstranění pozadí se však neprojeví okamžitě, no pokud budeš mít při daném obrázku zvolenu možnost odstranění pozadí, tak ti pozadí bude určitě odstraněno. V opačném případě, nás neváhej bezodkladně kontaktovat. Po zvolení odstranění pozadí můžeš pokračovat v úpravě tvého obrázku či samotného produktu.

Náš zkušený grafik odstraní pozadí, když bude objednávka uhrazená jako i poplatek za odstranění a to ještě před samotnou výrobou, teda potiskem produktu.

Bohužel změna bravy pozadí obrázku na barvu trika, nezabezpečí, že pozadí bude neviditelné. Například: pokud pozadí tvého vlastního obrázku je černé a umístíš obrázek na černé triko, jemný rozdíl v odstínech černé barvy může způsobit, že pozadí bude nakonec viditelné a celkový dojem z produktu bude neprofesionální. Prosíme, odstraň pozadí správně pomocí grafického programu anebo využij naši možnost na odstranění pozadí a získej tak tričko, ze kterého se budeš těšit ještě dlouhou dobu.
Před a po odstranění pozadí:Tip: Použitím digitálního přímého tisku umíme potisknout obrázky bez pozadí, které jsou vložené jako png soubor s transparentním pozadím. Takovýto obrázek si vyžaduje použití programu na úpravu obrázků, nestačí jen změnit příponu obrázku na png.

Šablony

Šablony jsou dopředu připravené návrhy, do kterých je možné umístit vlastní obrázek a získat tak například medvědí uši, wanted listinu, ornamentální grafický rámek a podobně.

Efekty

Umožňují upravit barevnost obrázku použitím některého z daných efektů.

Ořezat a Maskovat

Při ořezání a maskování je možnost upravit obrázek a vybrat tvar, do kterého se obrázek upraví. Například tvar srdce, balónky, bubliny, hvězdy a podobně.

Rámy

K vlastnímu obrázku je možné přidat rám a vytvořit tak efekt fotky v rámečku.

Úpravy

Úpravy obrázku umožní zaostřit obraz, zvýšit kontrast nebo nastavit barvy a jiné možnosti.