Množstevní sleva

Všechno o probíhajících akcích a množstevních slevách

Je možné získat množstevní slevu při větší objednávce?Ano, při objednávce 5 a více produktů automaticky poskytujeme množstevní slevy:

Počet produktů Množstevní sleva
od 5 produktů 5%
od 10 produktů 10%
od 20 produktů 15%
od 30 produktů 20%
od 50 produktů 25%
od 100 produktů 30%
od 300 produktů 35%

 
Jaké jsou podmínky individuální akce nebo slevy, kterou Shirtinator raz za čas nabízí na svých stránkách?
Sleva, kterou zobrazujeme na stránce a k ní uvádíme i slevový kód, je platná jenom s daným kódem. Platnost slevy je definována při každé akci (pokud tomu tak není, platnost slevy definujeme později). Aby byla sleva uplatněna, slevový kód je nutné zadat při objednávce v nákupním košíku v políčku "Slevový kód". Náklady na přepravu nejsou obsaženy ve slevě (pokud není uvedeno jináč). Všechny ceny jsou včetně DPH a bez poštovních nákladů. Není možné vyžádat nárok slevy v hotovosti nebo na fakturu. Taktéž není možné žádat o uplatnění slevy dodatečně. Slevu není možné kombinovat s jinými akcemi.

Důležité:
Je velmi důležité pro uplatnění nebo získání nabízené slevy, která je definována slevovým kódem, zadat tento kód v nákupním procesu do políčka "Slevový kód", jinak sleva nebude uplatněna a není možné ji dodatečně vymáhat. V takovém případě je nutné zadat objednávku ještě jednou a uplatnit slevový kód správně.